Słupsk

ul. Nowowiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
769 000 PLN
Cena za m2
8 144,46 PLN
Powierzchnia
94,42 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1992
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
548 PLN
Dostępne od
2023-07-25
Numer oferty
399/5403/OMS

Opis nieruchomości

Jedyne takie mieszkanie w Słupsku !

Usytuowane na trzecim piętrze, dwupoziomowe mieszkanie w bloku o powierzchni mieszkalnej 94,42 m2 z bardzo ustawną loggią w kwadracie!

Nie zwlekaj! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! Oferta tylko w INNOVA HOUSE- oferta na wyłączność.

Mieszkanie dwupoziomowe, składające się kolejno: 

1)  PARTER: 
- pięknie doświetlony dzięki zachodniej wystawie salon
- widna osobna kuchnia z wyjściem na taras- (którą jeśli chcesz możesz otworzyć) łączna powierzchnia z salonem dałaby około 40m2
- jedna sypialnia z bezpośrednim przejściem do garderoby
- łazienki z WC 6m2
- przedpokoju

2)  PIĘTRO/PODDASZE
-  jedna bardzo jasna sypialnia
-  duża, otwarta przestrzeń- po dostawieniu jednej ścianki otrzymamy pełnowymiarową sypialnię, jednak pomimo tego zabiegu nie stracimy wolnej przestrzeni do        wspólnego spędzania czasu.
-  łazienka z kabiną prysznicową

Atuty!
- wyposażenie wysokiej jakości
- słoneczne mieszkanie
- dwustronny układ
- ustawne pokoje
- sprzedaż z częściowym wyposażeniem
- w kuchni wszystkie niezbędne sprzęty AGD
- bardzo dobrze utrzymany budynek
- niski koszt utrzymania, czynsz do wspólnoty tylko 548 zł/4 osoby
- ceniona lokalizacja!
- niedaleko tereny rekreacyjne oraz ścieżko rowerowo/biegowe

Do mieszkania przynależna  piwnica o powierzchni około  10 m2

W pobliżu lokalu znajduje się parking na samochody, sklep spożywczy oraz zabudowania mieszkaniowe.

Serdecznie zapraszam na prezentację ! 
Cena do lekkiej negocjacji. 

Odwiedź nas:  ul. Mostnika 7c w Słupsku
Zadzwoń:  666 344 881 lub 600 388 311 

Prezentowanie nieruchomości - na życzenie klienta po uprzednim umówieniu się.
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości.  Po sfinalizowaniu transakcji kupujący pokrywa wynagrodzenie pośrednika. 

NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

• Zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę transakcji!
• Porady prawne i tekst umowy przedwstępnej w kwocie prowizji!
• Sprzedając dotychczasowe mieszkanie lub dom i kupując nową nieruchomość za naszym pośrednictwem uzyskasz najlepsze warunki współpracy!

Kontakt

Joanna Szczerbińska-Selega

Joanna Szczerbińska-Selega

Specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
666344881
E-mail:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Innova House s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Innova House s.c. z siedzibą przy Mostnika, 7c, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

Szybki kontakt!
+
Wyślij!