Słupsk

ul. Joachima Lelewela

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
329 000 PLN
Cena za m2
6 359,95 PLN
Powierzchnia
51,73 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
190 PLN
Numer oferty
400/5403/OMS

Opis nieruchomości

*** REZERWACJA ***



W ofercie biura, mieszkanie 2 pokojowe w Słupsku (ul. Lelewela)

Lokal znajduje się na wysokim parterze. Pod koniec 2022r. przeszedł generalny remont: wymiana instalacji, częściowe wyburzenie ścianek działowych, nowe wyposażenie i aranżacja.

Mieszkanie o powierzchni 51,73m2 składa się z:
- przestronnego salonu, w którym znajduje się wygodna, rozkładana sofa oraz stolik kawowy. Całości dopełnia komoda oraz szafka RTV w nowoczesnym stylu;
- sporej sypialni, do własnej aranżacji, która wedle potrzeb może być podzielona na 2 odrębne pokoje;
- kuchni z wydzieloną częścią jadalnianą;
- widnej łazienki wyposażonej w wannę z funkcją prysznica;
- przedpokoju

W cenie pozostają wszystkie widoczne na zdjęciach meble oraz wyposażenie (m.in. piekarnik, płyta gazowa, lodówka, zmywarka, okap) i dekoracje.


ATUTY:
- parter
- 2  przynależne piwnice (16m i 15m)
- po remoncie, pachnące nowością (nowe meble, sprzęty, wszystko na gwarancji) 
- doskonała lokalizacja (w pobliżu przystanek, sklep, szkoła itp.)
- dostępne od ręki

Niskie opłaty eksploatacyjne- aktualny czynsz do wspólnoty : ok. 190 zł. 

Księga wieczysta bez obciążeń. 

Media:
*Ogrzewanie i ciepła woda- dwufunkcyjny piec gazowy zamontowany w piwnicy (regulator temperatury umiejscowiony w mieszkaniu);
* zimna woda, kanalizacja- z sieci miejskiej

*rzut ma charakter orientacyjny i ma na celu przedstawienie rozkładu poszczególnych pomieszczeń.


ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !

Odwiedź nas:  ul. Mostnika 7c w Słupsku
Zadzwoń:   734-469-988 lub 600-388-311


Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. 

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości. Kupujący pokrywa wynagrodzenie pośrednika po sfinalizowaniu transakcji. 

NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Szkoła, Kościół, Park, Szpital
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Anna Krawiczyńska

Anna Krawiczyńska

Specjalista ds. nieruchomości i finansowania

Telefon:
734469988
E-mail:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Innova House s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Innova House s.c. z siedzibą przy Mostnika, 7c, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

Szybki kontakt!
+
Wyślij!