Słupsk

ul. Jana Kilińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
ETIUDA

Opis nieruchomości

W spokojnej, zielonej dzielnicy Słupska powstaje inwestycja Etiuda- miejsce idealne dla rodzin i  osób pragnących żyć blisko natury, a jednocześnie ceniących możliwości, jakie oferuje miasto. Lokalizację budynku wybraliśmy bardzo starannie myśląc o tych, którzy cenią zarówno bliskość centrum miasta, jak i możliwość odpoczynku w cichej, zielonej okolicy (Lasek Północny).

Sąsiedztwo placówek edukacyjnych i medycznych oraz rozbudowana infrastruktura usługowa zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Doskonałą komunikację z każdą częścią miasta gwarantują zlokalizowane nieopodal przystanki autobusowe i trasy takie jak droga krajowa nr 21 (kierunek Ustka) oraz S6 (Gdańsk-Szczecin).

Nasza inwestycja przy ulicy Kilińskiego-Podgórna jest zaplanowana z myślą o tych, którzy szukają mieszkań w kakeralnym i nowoczesnym budynku. Znajdzie się tutaj 48 nowoczesnych mieszkań o powierzchniach tak różnych, jak różne są potrzeby oraz wymagania przyszłych mieszkańców. Każdy będzie miał okazję znaleźć dla siebie idealne mieszkanie, wybierając pomiędzy 1-, 2-, 3- pokojowymi lokalami o powierzchniach od 26 do 65 m2.

Obiekt składa się z 5 kondygnacji. Na poziomie -1 zaprojektowaliśmy halę garażową podziemną oraz komórki lokatorskie.

Dostępne mieszkania:
*1 pokojowe o powierzchni ok 26 m2  (4 mieszkania)
*2 pokojowe o powierzchni od 38 do 43 m2 (16 mieszkań)
*3 pokojowe o powierzchni od 49 do 65 m2 (28 mieszkań)

Budowa inwestycji ruszyła w czerwcu 2021 roku, a jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2023 roku.

OFERTA ZWOLNIONA Z PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ORAZ PODATKU PCC.

Na wczesnym etapie budowy możliwość własnej aranżacji wnętrza (ściany działowe, elektryka itp.)

ZADZWOŃ ZAPYTAJ! PRZEWIDUJEMY WIELE OPCJI CENOWYCH!! 666 344 881

Zapraszam na prezentację!

Nowym nabywcom gwarantujemy:
*Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu*

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Zapraszam na prezentację:
INNOVA HOUSE
666-344-881

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Mapa

Kontakt

Joanna Szczerbińska-Selega

Joanna Szczerbińska-Selega

Specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
666344881
E-mail:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Innova House s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Innova House s.c. z siedzibą przy Mostnika, 7c, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

Szybki kontakt!
+
Wyślij!