Sierakowo Słupskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
335 595 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia działki
5 163 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
57/5403/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu działkę siedliskową o powierzchni 5153 m2


SUPER LOKALIZACJA
Działka znajduje się w Sierakowie Słupskim (gm .Kobylnica) zaledwie 10 km od ścisłego centrum Słupska, w cichej, zielonej okolicy.
Położone w granicach otuliny Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi".
Wedle MPZP gm. Kobylnica maksymalna liczba kondygnacji wynosi 2, więc w naszym sąsiedztwie nigdy nie powstaną osiedla bloków mieszkalnych.


IDEALNY TEREN
Działka położona na płaskim terenie, dzięki któremu nie będziemy mieli problemu z budową.
Działka leży na terenie zabudowy zagrodowej na terenie rolnym.
*Podstawową formą zabudowy wydzielonego siedliska jest pojedynczy wolnostojący budynek mieszkalny oraz zespół uzupełniających, służących prowadzeniu gospodarki rolnej.

Wszystkie media znajdują się w drodze lokalnej.
W cenie udział w drodze wewnętrznej prowadzącej do działek.


Zapraszam na prezentację!

INNOVA HOUSE

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa na poszukiwanie nieruchomości.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Kontakt

Joanna Szczerbińska-Selega

Joanna Szczerbińska-Selega

Specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
666344881
E-mail:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Innova House s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Innova House s.c. z siedzibą przy Mostnika, 7c, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

Szybki kontakt!
+
Wyślij!