Blog

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać kredyt na zakup mieszkania?

Własne mieszkanie to spore przedsięwzięcie, o którym marzy sporo ludzi. Wielu z nich decyduje się na skorzystanie z kredytu hipotecznego, aby sfinansować to przedsięwzięcie. Aby jednak uzyskać taką pomoc finansową od banku, należy spełnić szereg warunków i przejść przez kilka etapów.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy zakupie domu?

Kupno domu to inwestycja, o której marzy wiele osób. Biorąc pod uwagę fakt, że często będzie to miejsce do zamieszkania na resztę życia oraz budżet, który trzeba przeznaczyć, warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jakie są najważniejsze kryteria, które powinno się brać pod uwagę przy zakupie domu?

Czytaj dalej

Kiedy warto korzystać z usług pośrednika nieruchomości?

Kupno mieszkania czy innej nieruchomości to poważna decyzja, która zwykle wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Wiele osób ma wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa transakcji czy wyboru konkretnego obiektu. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług pośrednika nieruchomości. Komu może się przydać takie wsparcie?

Czytaj dalej

Czy inwestycja w mieszkania na wynajem się opłaca?

Galopująca inflacja i trudna sytuacja gospodarcza sprawiają, że wielu Polaków poszukuje bezpiecznych sposobów na ulokowanie oszczędności. Jednym z rozwiązań, które biorą wówczas pod uwagę, jest inwestycja w mieszkania na wynajem. Czy to się obecnie opłaca? Czy taki krok jest bezpieczny i czy lokale na wynajem cieszą się zainteresowaniem?

Czytaj dalej

Co wpływa na ceny mieszkań na rynku?

Obecnie inwestowanie w nieruchomości budzi wiele kontrowersji. Ceny mieszkań bowiem znacząco wzrosły. Wiele osób zastanawia się, czy warto podejmować decyzję zakupową, czy może lepiej się z nią wstrzymać. Właśnie dlatego dobrze mieć świadomość, od czego zależą ceny mieszkań. Wówczas łatwiej zdecydować się na zakup lub odłożyć go w czasie. Jakie są najważniejsze czynniki determinujące ceny […]

Czytaj dalej
Szybki kontakt!
+
Wyślij!