DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
335 595 PLN
65 PLN/m2
SIERAKOWO SŁUPSKIE
Opis
Oferujemy Państwu działkę siedliskową o powierzchni 5153 m2


SUPER LOKALIZACJA
Działka znajduje się w Sierakowie Słupskim (gm .Kobylnica) zaledwie 10 km od ścisłego centrum Słupska, w cichej, zielonej okolicy.
Położone w granicach otuliny Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi".
Wedle MPZP gm. Kobylnica maksymalna liczba kondygnacji wynosi 2, więc w naszym sąsiedztwie nigdy nie powstaną osiedla bloków mieszkalnych.


IDEALNY TEREN
Działka położona na płaskim terenie, dzięki któremu nie będziemy mieli problemu z budową.
Działka leży na terenie zabudowy zagrodowej na terenie rolnym.
*Podstawową formą zabudowy wydzielonego siedliska jest pojedynczy wolnostojący budynek mieszkalny oraz zespół uzupełniających, służących prowadzeniu gospodarki rolnej.

Wszystkie media znajdują się w drodze lokalnej.
W cenie udział w drodze wewnętrznej prowadzącej do działek.


Zapraszam na prezentację!

INNOVA HOUSE

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa na poszukiwanie nieruchomości.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Szczegóły oferty

Cena335 595 PLN

Cena za m265 PLN

Powierzchnia działki5 163 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

PrądW drodze

GazW drodze

Ujęcie wodyMiejska w drodze